KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 3295224
nr 329 5224
Pastell
Sign.-37, 47x34
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2004
350 kr
250 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)